{{title}}

{{message}}

عضویت
مجمعی ها

بحث و تبادل نظر درباره ی جناب آقای روحانی

سلام خب من دیدم که داره بحث ها به شکل پراکنده صورت میگیره به همین خاطر تصمیم گرفتم که یه سری تاپیک درست کنم در رابطه با نامزدها، اما ای تاپیک ها یه قانون خیلی مهم دارن اونم اینه که هیچ کس حق نداره بیشتر از یه پست بزاره به خاطر همین وقتی میگیم بحث راجب آقای روحانی شما میتونی یه پست با نمیدونم صد هزار خط بنویسی اما نمیتونی دو تا پست یه خطی بنویسی. علتشم اینه که نمیخوایم دعوا راه بیفته.
بهتره اینجا تحلیلتون رو از نامزد بگید
معرفی ها رو از سایت های نامزدها برمیدارم برنامه هار نمیذارم چون خودتون باید از قبل برنامه هارو شناخته باشید
خب میریم که شروع کنیم:


بیوگرافی :

حسن روحانی متولد ٢١ آبان ١٣٢٧ در شهر سرخه (استان سمنان)، دارای دکترای حقوق و سابقه تحصیل در حوزه علمیه قم در حد اجتهاد؛ نماینده مقام معظم رهبری در شورایعالی امنیت ملی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌باشد.

تحصیلات دانشگاهی و مدارج علمی :

دکتری (Ph.D) حقوق اساسی از دانشگاه کلدونیان گلاسکو
(عنوان پایان‌نامه: The Flexibility of Shariah; Islamic Law)

فوق لیسانس (M.Phil) حقوق عمومی از دانشگاه کلدونیان گلاسکو
(عنوان پایان‌نامه: The Islamic Legislative Power)

لیسانس حقوق قضائی از دانشگاه تهران

وکیل پایه یک دادگستری (کانون وکلای دادگستری مرکز)

استاد پژوهشی مرکز تحقیقات استراتژیک

تحصیلات حوزوی :

خارج فقه و اصول: با اساتیدی چون آیات عظام سید محمد محقق داماد (ره)، شیخ مرتضی حائری (ره) و سید محمدرضا گلپایگانی (ره) سطح عالی: با اساتیدی چون آیات عظام سلطانی (ره)، فاضل لنکرانی (ره) و شیخ محمد شاه‌آبادی (ره)
گاه گاهی قفسی میسازم با رنگ میفروشم به شما... تا به آواز شقایق که در آن زندانی ست دل تنهاییتان تازه شود.چه خیالی... چه خیالی میدانم، پرده ام بی جان است... خوب میدانم حوض نقاشی من بی ماهیست.
خوشبختانه آقای روحانی که فردی با تدبیر و دقت و امید دار و امید ده بودند و هستند و انشاالله خواهند بود به سمت ریاست جمهوری برگزیده شدند در نتیجه بهتر است که حتی افرادی هم که با ایشان موفق نیستند تمکین کنند به رای و نظر اکثریت مردم ایران
و السّلام علیکم و رحمه الله و برکاته
از سایتی که خواهم گفت آنرا قسمتی از وصیت نامه ی آیت الله قاضی ( رحمه الله علیه ) را آورده ام که بخوانید :<br />امـا وصـیـتـهـای دیـگـر، عـمـده آنـهـا نـمـاز اسـت . نـمـاز را بـازاری نـکـنـیـد، اول وقـت بـه جـا بـیـاوریـد بـا خضوع و خشوع ! اگر نماز را تحفظ کردید، همه چیزتان مـحـفـوظ مـی مـاند و تسبیحه صدیقه کبری سلام الله علیها و آیة الکرسی در تعقیب نماز تـرک نـشـود؛... واجـبـات اسـت و در مـسـتـحبات تعزیه داری و زیارت حضرت سیدالشهداء مسامحه ننمایید و روضه هفتگی ولو دو سه نفر باشد، اسباب گشایش امور است و اگر از اول عـمـر تـا آخرش در خدمات آن بزرگوار از تعزیت و زیارت و غیرهما به جا بیاورید، هـرگـز حـق آن بـزرگـوار ادا نـمـی شـود و اگـر هـفـتـگـی مـمـکـن نـشـد، دهـه اول محرم ترک نشود .<br />دیـگـر آنـکـه ، اگـر چـه ایـن حرفها آهن سرد کوبیدن است ، ولی بنده لازم است بگویم ، اطـاعـت والدین ، حسن خلق ، ملازمت صدق ، موافقت ظاهر با باطن و ترک خدعه و حیله و تقدم در سلام و نیکویی کردن با هر بر و فاجر، مگر در جایی که خدا نهی کرده . اینها را که عـرض کـردم و امـثـال ایـنـهـا را مـواظـبـت نـمـایـیـد! الله الله الله کـه دل هیچ کس را نرنجانید تا توانی دلی بدست آور دل شکستن هنر نمی باشد<br />منبع: http://montazeranemahdy.persianblog.ir
تمامی زمان ها هست +4. زمان الان هست 6:02 ق.ظ.