{{title}}

{{message}}

عضویت
مجمعی ها

چه خبر از شورا؟- جلسات 13 و 14

جلسه 13 شورای مرکزی
1/12/92خانه مشروطه
حاضران: همه اعضای شورای مرکزی - آقای عباس زاده + آقای فولادگر
نطق پیش از دستور: کمبود روح اتحاد و یکپارچگی در کل مجمع احساس می شود. برنامه ها پراکنده اند و کمی جزیره ای عمل می کنیم. بهتر است شورای مرکزی رسیدگی به جزئیات را کم کند و بیشتر به کلیات و رصد کلی مجمع بپردازد.
1- ورودی های سال آینده
سال آینده 12 کلاس جدیدالورود در دبیرستان داریم و این امر فرصت ها و تهدیدهایی را به همراه دارد. شورای مرکزی باید معین کند که به لحاظ تشکیلاتی چه رویکردی در جذب سال آینده خواهد داشت. بررسی تخصصی تر این مسئله به عهده شورای تشکیلات گذاشته شد تا در جلسات آینده در مورد آن صحبت شود.
2- گزارش و برنامه های شورای آموزش
با توجه به حجم کاری زیاد شورای عالی آموزش و نداشتن بازوی فکری خاص، شورای آموزش می تواند به عنوان ابزار کمکی شورای عالی در زمینه های فکری تعریف شود. البته هر تصمیم شورای آموزش باید به تصویب شورای مرکزی برسد.
3- گزارش و برنامه های شورای مالی
1- تسویه حساب های باقیمانده از شورای قبل تقریبا تمام شده است. 2- برای اجاره مکان، پیشنهاد استفاده از فضای یک مدرسه دربعدازظهرها مطرح شده است (تصویب شد). 3- با توجه به عقب افتادن بازپرداخت وام های داده شده به اعضا، از این به بعد به ازای هر قسط یک چک گرفته شود (تصویب نشد و مقرر شد پیشنهاد جایگزین بیاید). 4- طرح کلی نرم افزار تشکیلات پیاده شده و از فروردین کدنویسی برنامه شروع خواهد شد و انشاءالله تا آخر خرداد 93 تمام می شود.
4- اتحاد مراکز فرهنگی
در جلسه نقد قافله محرم با حضور حاج آقا سالک، تصمیم بر تداوم جلسات و برنامه های مشترک مراکز در طول سال برای ایجاد اتحاد واقعی بین قلوب و حضور قوی و با تمام قوای مراکز در محرم سال آینده (با شکلی احتمالا متفاوت از سال های گذشته: مثل تجمع یا ...) گرفته شده است.
5- سایر امور جاری
1- پیگیری یارانه اردوی مشهد دانش آموزی سال گذشته از مدیر دبیرستان اژه ای1 توسط رییس شورا 2- تهیه چک لیست ایمنی فوق برنامه ها توسط شورای فوق برنامه 3- پیشنهاد درصد بودجه های مالی هر بخش از مجمع توسط شورای مالی تهیه شود.
6- همایش مجمع ایده آل
در تاریخ 15 اسفند ساعت 16 تا 20 در خانه مشروطه برگزار می شود- مسئول محتوایی آقای عماد پی سپار و مسئول اجرایی آقای رفیعی نژاد- فراخوان در 5 عنوان انجام می شود- دو سخنران خارج از مجمع در برنامه هست- جدای از همایش مصاحبه های مختصر و مفصل با آقایان قاسم زاده، رهبر، انشایی و فدایی و همچنین طرح رمان نویسی در مورد مجمع ایده آل پیگیری می شود.
7- روابط عمومی
برای بهبود روابط عمومی شورا گروه اینترنتی «مسئولین» به روز رسانی و احیا شود.

جلسه 14 شورای مرکزی
8/12/92- خانه مشروطه
حاضران: همه اعضای شورای مرکزی – آقای کیانپور + آقای اسماعیل وکیلی
1- جبهه فرهنگی اصفهان
در این جلسه آقای وکیلی از حدود دو سال حضور در شورای مرکزی جبهه فرهنگی به عنوان نماینده مجمع گزارش دادند و ضرورت و اهمیت حفظ اتحاد در بین مراکز فرهنگی و پرهیز از تشکیل جزایر متفرقه/ مجمع در انتخابات دور بعد (اردیبهشت 93) حضور یابد و ترجیحا کاندیدا داشته باشد/ تشکیل جلسات منظم بین نمایندگان مجمع (آقایان وکیلی (در شورای مرکزی جبهه فرهنگی)، فولادگر و حاجی احمدی (در جلسات قافله محرم)، احمدی (در خاتم الاوصیاء) و عباس زاده (در هیئت اجرایی جبهه فرهنگی)) با مسئولیت آقای وکیلی/ اطلاع رسانی در این زمینه به بدنه مجمع/ واضح شدن موضع مجمع در بحث های مطرح بین مراکز/ ترجیحا داشتن برنامه هایی مثل روضه فرهنگی دهه دوم محرم، نشریه و ... برای سایر مراکز/ حضور مجمع در سایر برنامه های مشترک با مراکز دیگر در تعارض با اهداف جبهه فرهنگی نباشد.
2- گزارش و برنامه های مدیر اجرایی
سه جلسه هیئت اجرایی جبهه فرهنگی برگزار شده است/ سه عضو مجمع برای حضور در اردوی فرهنگی مشترک سیستان اعلام آمادگی کرده اند/ مجمع در مسابقات فوتبال مشترک مراکز شرکت می کند که نصف هزینه ثبت نام به عهده مجمع و نصف دیگر به عهده شرکت کنندگان است/ شاخه اژه ای 2 این هفته برنامه پینت بال برگزار می کند/ هفته آینده انتخابات اژه ای 1 برگزار می شود/ روالی برای امانت دادن اموال مجمع به بیرون از مجمع پیشنهاد خواهد شد تا در شورا تصویب شود/ ستاد فاطمیه با مسئولیت آقای کیوانداریان تشکیل شده و تاریخ برگزاری همان 14و15 فروردین است/ مشهد دانشجویی 21 اسفند برگزار می شود.
3- گزارش و برنامه های شوراهای تبلیغات و فوق برنامه
آقای مدنی به عنوان معاون آقای پسته ای در امور فوق برنامه در جلساتی از شورای مرکزی که بحث های فوق برنامه ای در دستور است، حضور یابند/ شرایط تحویل دوربین مشخص و آماده شده است/ برای اموال تبلیغات بارکد تهیه شده است/ برنامه رادیو مجمع به صورت اینترنتی و برنامه تلویزیون مجمع (از طریق تلویزیون و ویدئوپرژکتور در زنگ های تفریح اژه ای 1 و 2) در حال پیگیری است/ جمع آوری، طبقه بندی و فهرست سازی آرشیو تبلیغاتی مجمع آغاز شده است/ اصلاح ودمفشا و سیستم پیام رسانی و برگزاری شبانه های شعر مجمع پیگیری می شود/ طراحی گروپ دانشجویی (خارج از گوگل) در دست اقدام است (انشاءالله تا مردادماه 93)/ از عوامل ساخت «در جستجوی شکیب» تجلیل می شود.